Ev Temizliği

Ev Temizliği

Diyarbakır’da hizmet vermekte olan Kaçmaz Temizlik şirketimiz, ev temizlik hizmetlerini plan ve program dahilinde yürütmektedir. Diyarbakır ev temizliği hizmeti hizmetimiz için en az 2 kişilik bir ekip gönderilmektedir.  Evlerinize gelen bu ekip, evinizi komple temizlemektedir. Yüzey temizliği, duvarların temizliği(mikrofiber mopla), oda temizliği, banyo – tuvalet temizliği, fayans temizliği, dolap temizliği, mutfak temizliği gibi, kısacası evinizin tüm alanlarını ince bir işçilik ile temizlemekteyiz. Temizlik hizmetimizi yaparken öncelik ile evdeki tüm çöplerin toplanması yapılır ve dolapların dışları, evdeki aynalar gibi yüzeysel alanlar temizlenir.

 Ev temizliği hizmetimizi tercih ettiğiniz de memnuniyet garantisi vermekteyiz. Evlerinize gelen ekibimiz, evinizi temizlemeden önce ev temizliği hakkında bilgilendirmelerde de bulunacaktır.

Ev Temizliğinde Kullanılan Temizlik Malzemeleri

Diyarbakır’da sunmuş olduğumuz ev temizliği hizmetimizde kullandığımız temizlik malzemeleri için de hiçbir ek ücret talep etmemekteyiz. Ev temizliğinde gerekli olan tüm temizlik malzemelerini, ekibimiz yanında getirmektedir. Malzemeler konusunda herhangi bir şeye karışmanıza gerek kalmayacaktır. Diyarbakır Temizlik Şirketleri Kaçmaz Temizlik olarak ev temizliği hizmetinde, müşteriye hiçbir şekilde ek ücret yansıtmamaktır.

Kaçmaz Temizlik Diyarbakır Temizlik Şirketleri Nasıl Bir Temizlik Hizmeti Sunmaktadır?

Diyarbakır Temizlik Şirketi, temizlik hizmetinde önceliği müşterinin memnuniyetidir. Temizlik için kullanılacak malzemeler özenle seçilmektedir. Yapılacak temizlik, detaylı bir temizlik olacaktır. Temizlik hizmetimizi yapmadan önce müşteriye temizlik ile ilgili bir ön bilgilendirme de, müşteri isteği doğrultusunda Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak yapabilmekteyiz.

Ev temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Temizlikte sağlık çok önemlidir. Temizlik malzemelerini kullanırken eldiven ve maske takılması gerekmektedir. Temizliğin daha iyi olması için temizlik malzemeleri kullanılmaktadır.

Ev temizliği hizmetinin belirli bir süresi var mı?

Ekibimiz geldiği gün içinde temizliği bitirmektedir. Temizlik hizmetimizi hızlı yapmaktan ziyade kaliteli yapmaya özen göstermekteyiz. Bu doğrultuda da temizlik hizmetimiz beklenilenden daha kısa sürede bitmektedir.

Diğer Hizmetler

Temizlik Hizmeti Almak İçin Hemen İletişime Geçin