İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Ev alımlarının artması, inşaatların da artmasını sağladı. İnşaat bitiminde ise müşteriye evi temiz göstermek artık şart oldu. Müşteri inşaat sonrasında gördüğü evi temiz görmek isteyecektir. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile artık müşteriye temiz bir ev gösterebileceksiniz. İnşaat sonrası temizlik, normal ev temizliğine göre daha uzun süren ve daha meşakkatli bir temizlik hizmetidir. İnşaat sonrasında evlerde inşaat malzemeleri etrafa dağılmış bir şekilde olmaktadır. Mutfak ve tuvaletler oldukça kirli bir görüntüye sahip olmaktadır. Bu kirli görüntüyü temizlemek ise bizim işimiz. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz sayesinde inşaat sonrası kir kalmayacak. Uzman kadromuz ile temizlik yapmaktayız. Kalabalık ekibimiz sayesinde, ince bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Kapılar, dolaplar, camlar, tuvalet, banyo, balkon, yer temizliği gibi görülen her alanda temizlik yapılmaktadır. Temizlik hizmeti sonrasında oturulabilir bir alan oluşturulmaktadır. Bu oturulabilir alana, ev sahibi hemen taşınabilecektir. Temizlikte öncelik müşteri memnuniyetidir.

Diyarbakır temizlik şirketleri arasında neden sizi seçelim?

Kaçmaz Temizlik, diyarbakır temizlik şirketleri arasında en kaliteli inşaat sonrası temizlik hizmetini sunmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz ince bir işçilik ile yapılmaktadır. Hizmetimizi 7/24 sunabilmekteyiz. İster hafta sonu ister hafta içi, istediğiniz saat ve istediğiniz gün de temizlik hizmeti sunmaktayız.

İnşaat sonrası temizlik hizmeti nasıl yapılmaktadır?

İnşaat sonrası temizlik hizmeti, öncelikle temizlik yapılacak alanın incelenmesi ile başlanmaktadır. Daha sonrasında dolaplar gibi, yüzeysel alanların temizliğinden başlanılarak, daha ince temizlik gerektiren yerlerin temizlenmesine doğru sırayla gitmektedir. Temizlik hizmetimizde öncelik müşteri memnuniyeti olduğu için inşaat sonrası temizlikte de en ince ayrıntısına kadar önem ve titizlilik ile temizlik hizmeti sunmaktayız.

Diğer Hizmetler

Temizlik Hizmeti Almak İçin Hemen İletişime Geçin